فروش نوار نقاله

فروش نوار نقاله

فروش نوار نقاله در بازار امروز داخلی و جهانی کار راحتی نیست و این موضوع نیز به دلیل وجود بازارهای رقابتی متعدد است. در زمینه فروش نوار نقاله شرکت های بسیاری در حال فعالیت هستند که در این میان کیفیت و قیمت است که خریدار را به انتخاب اصلی خود رهنمود می کند.

نوار نقاله از انواع متنوعی برخوردار است که از جنس ها و مواد اولیه مختلفی ساخته می شود و برای انتقال مواد و اجناس از محلی به محل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و این موارد در میزان و روش فروش نوار نقاله نیز تاثیر به سزایی دارد.

فروش نوار نقاله در بازار امروز داخلی از درصد آمار بالایی برخوردار است و این موضوع نیز به دلیل کاربردی بودن این کالا به وجود آمده و فروش نوار نقاله را به شغلی پرسود تبدیل کرده است.

تهران رابر صنعت نیز در زمینه فروش نوار نقاله بسیار فعال بوده و با عرضه نوار نقاله استاندارد و با کیفیت به مصرف کنندگان از اعتبار خوبی برخوردار است.

تهران رابر صنعت در زمینه فروش نوار نقاله علاوه بر تولید متنوع انواع نوار نقاله از قبیل نوار نقاله پلاستیکی و نوار نقاله زنجیری در طرح ها  و مدل متفاوت محصولاتی برخوردار از درجه استحکام بالا و مقاوم تولید می کند.

فروش نوار نقاله به صورت عمده توسط تهران رابر صنعت صورت می گیرد و همواره در این راستا رضایت شما مشتریان از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

اگر به فکر خرید و فروش نوار نقاله هستید و در این میان کسب سود مناسب نیز اهمیت بالایی دارد.

بهتر است برای انجام این کار حتما از نوار نقاله های تهران رابر صنعت استفاده کنید و دلیل این موضوع هم حذف واسطه ها است که نتیجه ای جز خرید ارزان تر برای شما در پی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش نوار نقاله تهران رابر صنعت می توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان ما از اطلاعات مفیدی بهره مند شوید.

زنجیر نوار نقاله

زنجیر نوار نقاله

زنجیر نوار نقاله وسیله ای متشکل از قطعات متعدد منعطف که با روکشی از زنجیر پوشیده شده است و در طرح ها و اشکال متفاوتی تولید می شود. زنجیر نوار نقاله تهران رابر صنعت نیز با کیفیت بسیار بالا و رعایت استاندارد های بین المللی آماده عرضه در بازارهای رقابتی است.

زنجیر نوار نقاله-1

زنجیر نوار نقاله در واقع یکی از متعلقات نوار نقاله محسوب می شود. نوار نقاله زمانی مورد استفاده مصرف کننده قرار می گیرد که مصرف کننده قصد جابجایی بار خود از محلی به محل دیگر داشته باشد و طول این  مسافت نیز طولانی باشد در این جا است که زنجیر نوار نقاله که یکی از متعلقات اصلی و مهم نوار نقاله محسوب می شود اهمیت ویژه های پیدا می کند.

زنجیر نوار نقاله تهران رابر با داشتن کیفیت بسیار بالا و مطلوب می تواند گزینه ای مناسب برای خرید شما باشد.

زنجیر نوار نقاله تهران رابر صنعت دارای عرض و طول بوده و عرض مذکور تا ۱۵۰۰ میلی متر و طول آن نیز از ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ میلی متر قابل تولید است که اندازه آن به نوع مصرف خریدار بستگی خواهد داشت.

زنجیر نوار نقاله-2

زنجیر نوار نقاله در واقع روکش یک سیستم متحرک و بار برنده محسوب می شود.

زنجیر نوار نقاله جزئی مهم از یکی سیستم کششی بوده که وظیفه باربری را بر عهده دارد.

به عنوان مثال اگر شما صاحب کارخانه تولیدی هستید و قصد دارید کالای خود را از خطوط تولیدی به نزدیکی درب خروجی انتقال دهید حتما به یک نوار نقاله نیاز خواهید داشت که زنجیر نوار نقاله نیز جزئی مهم از این محصول است.

زنجیر نوار نقاله تهران رابر صنعت دارای استحکام قابل توجه ای بوده و به اصطلاح طول عمر مفید آن نیز بسیار طولانی است.

برای داشتن یک تجربه مفید از خرید زنجیر نوار نقاله حتما زنجیر نوار نقاله تهران رابر صنعت را در میان گزینه های اصلی خود قرار دهید.

زنجیر نوار نقاله تهران رابر صنعت علاوه بر داشتن کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسب برخوردار بوده و این موضوع نیز به دلیل حفظ منافع مالی مشتری صورت می پذیرد.

زنجیر نوار نقاله می تواند با توجه به مصارف گوناگون خریداران دارای طرح و اشکال متفاوتی باشد که این امر نیز بر زیبایی کار افزوده است.

نوار نقاله می تواند به گونه ای طراحی و ساخته شود که عملا دارای چند خروجی باشد.

تهران رابر صنعت برای خرید زنجیر نوار نقاله تولیدی خود توسط مشتریان از بعضی مشوق ها نیز استفاده می کند که برای اطلاع از این طرح و مشوق ها می توانید با کارشناسان فروش ما تماس برقرار کنید.

قیمت ورق های لاستیکی

قیمت ورق های لاستیکی

قیمت ورق های لاستیکی  چه میزان است؟ تعیین قیمت ورق های پلاستیکی به چه عواملی بستگی دارد؟برای خرید ورق های لاستیکی با کیفیت کدام قیمت ورق های پلاستیکی مناسب است؟

قیمت ورق های لاستیکی به یک معیار اصلی بستگی دارد و آن هم نوع ورق پلاستیکی خریداری شده است به عبارت دیگر اینکه ورق پلاستیکی از چه نوعی باشد تاثیر اصلی بر قیمت ورق های پلاستیکی دارد.

ورق های لاستیکی صفحاتی هستند از جنس پلاستیک که در موارد متفاوتی مورد استفاده  و مصرف خریداران  قرار می گیرد که در این حین نیز قیمت ورق های پلاستیکی برای این متقاضیان بسیار مهم است.

قیمت ورق های پلاستیکی-1

اگر به دنبال قیمت ورق های پلاستیکی مناسب هستید و در عین حال میزان کیفیت این ورق ها نیز برای شما اهمیت زیادی دارد بهتر است حتما از ورق های پلاستیکی تولیدی تهران رابر صنعت استفاده کنید و با خرید این محصول از یک خرید آسان و با کیفیت بهرمند شوید.

قیمت ورق های پلاستیکی که در مصارف گوناگونی همچون سقف،سایبان و بسته بندی یا مصارف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد به دو عامل زیر بستگی دارد.

 • نوع ورق لاستیکی که می تواند انواعی همچون ضخیم،نازک،شفاف و منعطف داشته باشد از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت ورق های پلاستیکی به شمار می رود.
 • استفاده از مواد اولیه خالص و با کیفیت و استاندارد

اگر بخواهیم قیمت ورق های لاستیکی در بازارهای کشور را مورد بررسی قرار دهیم به این نتیجه خواهیم رسید که یکی از ارزان ترین ورق های پلاستیکی موجود در بازار ورق پلاستیکی کریستال است.

تهران رابر صنعت با توجه ویژه به سیاست های کلی ترسیم شده توسط موسسان کارخانه علاوه بر دقت خاص بر نوع و میزان کیفیت ورق های پلاستیکی تولیدی خود در تعیین قیمت ورق های پلاستیکی نیز حساسیت بسیاری دارد.

سیاست کلی تهران رابر  صنعت فروش بیشتر با سود کمتر در عین حفظ کیفیت استاندارد و بالای کالای تولیدی است که در تعیین قیمت ورق های پلاستیکی نیز این سیاست رعایت شده است.

قیمت ورق های پلاستیکی-3

بهتر است اگر به دنبال خرید ورق های پلاستیکی ضد آفتاب با قابلیت مقاومت نسبی در برابر گرمای خورشید هستید حتما علاوه بر دقت بر میزان  قیمت ورق های پلاستیکی یکی از دو نوع ورق پلاستیکی پلی کربنات یا فایبرگلاس را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت ورق های پلاستیکی تهران رابر صنعت بسیار به صرفه و منصفانه است و این در حالی است که این ورق های پلاستیکی در رنگ بندی های مختلف و کیفیت بالا و استاندارد قابل عرضه به شما عزیزان است.

شما می توانید برای اطلاع از میزان قیمت ورق های پلاستیکی تهران رابر صنعت از طریق تماس با مشاورین فروش از قیمت تفصیلی هر یک از انواع ورق های پلاستیکی مطلع شوید.

نوار نقاله آج دار

نوار نقاله آج دار

نوار نقاله آج دار  یکی از انواع نوارهای نقاله محسوب می شود. نوار نقاله آج دار بر خلاف نوار نقاله ساده و مسطح که حداکثر برای استقرار در شیب بیست و دو درجه مناسب است.، مناسب نصب در شیب های دارای حداکثر ۴۵ درجه است.

تهران رابر صنعت با درک نیاز روز بازار و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد اقدام به تولید و عرضه نوار نقاله آج دار کرده است. نوار نقاله آج دار با استفاده از فناوری باربری مکانیکی خودکار در موارد زیر مورد  استفاده قرار می گیرد.

 • کارخانه های تولید آرد،سیمان،شن و ماسه
 • معادنی از قبیل سنگ،طلا و زغال سنگ

در واقع نوار نقاله آج دار بیشتر در واحد های تولیدی و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد و این موضوع نوار نقاله آج دار را به کالایی و ضروری و کاربردی تبدیل کرده است.

تفاوت نوار نقاله آج دار در نوع جنس،شکل،ابعاد،تعداد لایه ها و ضخامت آن است که تهران رابر صنعت نیز اقدام به تولید و عرضه انواع نوار نقاله آج دار با کیفیت کرده است.

اجزای تشکیل دهنده نوار نقاله آج دار

نوار نقاله آج دار از قطعات مختلفی تشکیل شده است که در زیر به این اجزا اشاره می کنیم.

 • دو عدد توپی
 • گیربکس
 • چرخ دنده
 • تسمه لاستیکی
 • قلاب
 • غلطک که در قلب نوار نقاله آج دار نصب شده است.

تهران رابر صنعت با تعیین سیاست های کلی مشتری محور علاوه بر تولید با کیفیت نوار نقاله آج دار اقدام به تولید و عرضه نوار نقاله آج دار با قیمت مناسب و منصفانه در بازار کرده است.

نوار نقاله آج دار-2

مزایای نوار نقاله آج دار

نوار نقاله آج دار علاوه بر اینکه مناسب نصب در محل های شیب دار است دارای سایر مزایا نیز هست که در زیر به بعضی از این مزایا اشاره می کنیم.

 • مقاومت کافی در برابر ساییدگی
 • مقاومت کافی در تماس با روغن و چربی
 • مقاومت نسبی در برابر حرارت و گرما

مشخصات فنی نوار نقاله آج دار

نوار نقاله آج دار-3

نوار نقاله آج دار دارای مشخصات فنی زیر است.

 • ارتفاع آج های نوار نقاله آج دار در اندازه های شش،هشت،ده،پانزده و ۳۲ میلی متر است.
 • شکل آج های نوار نقاله آج دار نیز در طول و عرض رسم می شود که عرض آن نیز به صورت هفتی ۴۰ الی ۱۰۰ سانتی متری است.

معمولا نوار نقاله آج دار ایده آل با ارتفاع ۱۴ میلی متری تولید و عرضه می شود که مناسب نصب در ارتفاع های شیب دار است.

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار یکی از محصولات محبوب و مورد استفاده کارخانه داران و تولید کنندگان عمده کالا محسوب می شود. از تسمه نقاله پلاستیکی مدولار بیشتر در صنایع دارویی،بهداشتی،غذایی و به طور کلی صنایعی که در طول فرایند تولید کالای خود نیاز به جابجایی انبوه محصولات خود دارند، کاربرد دارد.

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت با نگاه ویژه به کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت همچون پلاستیک خالص و مرغوب در فرایند تولید آماده رقابت با بازارهای رقابتی داخل کشور و خارج کشور است.

ماهیت تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار از پلاستیک فشرده  و برخوردار از درجه مقاومت بالا تولید می شود.

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار از ترکیب قطعات کوچک پلاستیکی هشت و نیم سانتیمتری تا ۱۷ سانتی متری با داشتن سایز های استاندارد به وجود می آید.

اجزاء تشکیل دهنده تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار از اجزای متفاوتی تشکیل می شود که در زیر به برخی از این اجزاء اشاره می کنیم.

 • تسمه
 • پیم
 • قفل
 • چرخ دنده پلاستیکی حرکتی مستقر در زیر نوار تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

انواع تسمه نقاله پلاستیکی مدولار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت به انواع زیر تقسیم می شود.

 • تسمه نقاله پلاستیکی مدولار ساده
 • تسمه نقاله پلاستیکی مدولار مشبک
 • تسمه نقاله پلاستیکی مدولار پله پله ای
 • تسمه نقاله پلاستیکی مدولار سوراخ دار

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت سوراخ دار برای دفع آب بسیار مفید است.

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار-1

تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت از مزایای بسیاری برخوردار است که در زیر به برخی از این مزایا اشاره می کنیم.

 • مقاومت بالا در برابر ضربه و وزن بالا
 • تسمه نقاله پلاستیکی مدولار از درصد بالایی خاصیت ضد آبی و رطوبت برخوردار است.
 • مقاومت بالا در برابر شکستگی و ساییدگی
 • مقاومت بالا در برابر اسید و مواد چربی زا

اگر قصد خرید آسان و باکیفیت تسمه نقاله پلاستیکی مدولار را دارید حتما تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت را در سبد خرید خود قرار دهید.

به طور کلی تسمه نقاله پلاستیکی مدولار یک کالای ضروری و ماندگار محسوب می شود. شما با خرید تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر صنعت علاوه بر اطمینان خاطر از کیفیت بالای کالای خریداری شده از قیمت مناسب آن نیز استفاده می کنید و  لطفا در صورت رضایت از خرید تسمه نقاله پلاستیکی مدولار تهران رابر  صنعت خرید آن را به همکاران خود نیز پیشنهاد کنید.

واشر کلینگریت

واشر کلینگریت

واشر کلینگریت یکی دیگر از انواع واشر های صنعتی تولیدی تهران رابر صنعت به شمار می رود.

واشر کلینگریت تولیدی تهران رابر صنعت علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا از قیمت مناسب و منصفانه نیز برخوردار است.

تهران رابر صنعت همواره عرضه کالاهای با کیفیت مناسب و تولید شده از مواد اولیه خالص و با کیفیت همراه با رعایت استاندارد های بین المللی روز دنیا را سرمشق و سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. واشر کلینگریت تهران رابر صنعت نیز از این امر مستثنی نبوده و بهترین دلیل اثبات این ادعا نیز کیفیت و قیمت مناسب واشر کلینگریت تهران رابر صنعت است.

واشر-کلینگریت-1

واشر کلینگریت چیست

در واقع واشرها وظیفه اتصالات میان دو شی را به عهده داشته که دارای انواع متفاوتی نیز هستند که این اختلاف در نوع مواد اولیه تولیدی و کاربرد آن ها متبلور می شود. واشر کلینگریت نیز  یکی از انواع این واشرها به شمار می رود که در واقع از جنس ورق نسوز کلینگریت تولید می شود.

واشر کلینگریت در میان مصرف کنندگان به عنوان یک واشر آب بندی کننده میان ۲ سطح محسوب می شود که دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

واشر کلینگریت-2

در زیر به برخی از ویژگی های موجود در واشر کلینگریت تهران رابر صنعت اشاره می کنیم.

برخی از ویژگی های واشر کلینگریت

 • مقاومت زیاد در محیط های با درجه حرارت بین ۳۰ تا ۵۵۰ درجه سانتیگراد
 • عدم درز هوا،آب،رطوبت و گاز
 • واشر کلینگریت از مقاومت بالایی در برابر فشار بین ۳۰ تا ۲۰۰بار برخوردار است.

واشر کلینگریت معمولا در هسته مرکزی لوازم موتوری قرار می گیرد  ۲۰۰ بار و این موضوع از واشر کلینگریت یک محصول پرفروش و پرکاربرد ساخته است.

شما می توانید با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت مناسب اقدام به خرید واشرکلینگریت تهران رابر صنعت کرده و بعد از رضایت کامل از این محصول، خرید آن را به همکاران خود نیز پیشنهاد کنید.

لازم به ذکر است هنگام خرید واشر کلینگریت  با توجه به نوع استفاده از این محصول می بایست موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.

 • گرید
 • اندازه و سایز
 • تعداد

اگر خواهان واشر کلینگریت با درجه مقاومت بالا در برابر فشار هستید. بهترین نوع واشر کلینگریت هزار است که بهترین نوع واشر کلینگریت موجود در بازار و مقاوم در برابر فشار بالا و همچنین دمای بالا به شمار می رود.

واشر های ضد اسید

واشرهای ضد اسیدی

واشرهای ضد اسید یکی از انواع پرکاربرد واشرها محسوب می شوند که با پیشرفت تکنولوژی شاهد تولید واشرهای ضد اسید بوده و در عین حال استقبال از واشرهای ضد اسید در بازارهای مصرفی هر روز در حال افزایش است.

واشرهای ضد اسید مناسب محیط و شرایط اسیدی هستند به عبارت دیگر واشرهای ضد اسید به گونه ای تولید می شوند تا در برابر اسید ها و باز ها از خود مقاومت بسیار بالا نشان دهند. در واقع واشرهای ضد اسیدی دارای ویژگی هایی هستند که در زیر به برخی از این خصوصیات واشرهای ضد اسیدی اشاره می کنیم.

واشر ضد اسیدی-1

ویژگی های واشرهای ضد اسید

 • واشرهای ضد اسید از انعطاف بسیار بالایی برخوردار هستند و این امر در حفظ استحکام و آب بندی درست واشرها تاثیری بس شگرف دارد.
 • واشرهای ضد اسید به صورتی تولید می شوند که در برابر سرما از خود مقاومت در خور تحسین نشان می دهند.
 • مقاومت مطلوب در برابر گرما و نور خورشید، رطوبت و حرارت نیز از دیگر مزایای واشرهای ضد اسید به شمار می روند.
 • مقاوم در برابر ساییدگی

در واقع واشرهای ضد اسید از گرافیت های اصلاح شده تولید می شوند تا از خود مقاومت شیمیایی زیاد در برابر اسید ها و بازها نشان دهند.

واشر های ضد اسید-2

تهران رابر صنعت با استفاده از روش های علمی و به روز دنیا و رعایت استاندارد های بین المللی اقدام به تولید واشرهای ضد اسید با کیفیت بسیار بالا کرده است.

واشرهای ضد اسید تهران رابر صنعت

اگر شما می خواهید از واشرهای ضد اسید برای نصب در محیط های اسیدی استفاده کنید قطعا یکی از گزینه های خرید شما واشرهای ضد اسید تهران رابر صنعت خواهد بود و این هم دلیلی جز کیفیت بالا و قیمت مناسب این واشرهای ضد اسید ندارد.

اگر به فکر خرید عمده واشرهای ضد اسید هستید واشرهای ضد اسید تهران رابر صنعت را در سبد خرید خود قرار داده و پس از رضایت کامل از محصول خرید واشرهای ضد اسید تهران رابر صنعت را به دوستان و همکاران خود نیز پیشنهاد دهید.

بهترین تبلیغ ما عرضه محصولات با کیفیت بالا و استاندارد و دارای قیمت مناسب است که واشرهای ضد اسید نیز یکی از انواع این محصولات به شمار می رود.

واشرهای ضد اسید تهران رابر صنعت در ابعاد و اندازه های مختلف آماده عرضه به شما مشتریان محترم است.

تسمه نقاله صنایع سیمان

تسمه نقاله صنایع سیمان

تسمه نقاله صنایع سیمان یکی از محصولات پر فروش امروز بازارهای تولیدی کشور محسوب می شود. تهران رابر صنعت نیز در همین راستا اقدام به تولید انبوه تسمه نقاله صنایع سیمان با کیفیت بالا و همچنین رعایت استانداردهای روز دنیا کرده است. تسمه نقاله صنایع سیمان یکی از پرکاربردترین محصولات مصرفی توسط تولیدکنندگان به شمار می رود. هر تولید کننده ای که در زمینه تولید سیمان فعالیت دارد نمی تواند از خرید تسمه نقاله صنایع سیمان غافل شود و این امر نیز به دلیل نوع فرایند حاکم بر تولید سیمان در صنایع سیمان به وجود می آید.

تسمه نقاله صنایع سیمان-1

برای بیشتر آشنا شدن با تسمه نقاله صنایع سیمان و عملکرد آن ابتدا می بایست شناختی اندک از تسمه نقاله و نوع عملکرد آن به دست بیاوریم که در ادامه ما شما خوانندگان عزیز را با تسمه نقاله صنایع سیمان بیشتر آشنا می کنیم.

تسمه نقاله صنایع سیمان و کاربرد آن

تسمه نقاله صنایع سیمان محصولی است که معمولا برای انتقال مواد پودری و بلوک های کوچک به مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرد. تسمه نقاله صنایع سیمان برای انتقال مواد اولیه و ضروری تولید سیمان  به مسافت های طولانی در کارخانه های تولید سیمان مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه نقاله صنایع سیمان قابل نصب بر روی زمین یا محل های مرتفع نیز بوده و برای کارخانه های تولیدی یک کالای حیاتی محسوب می شود.

تسمه نقاله صنایع سیمان-2

مشخصات تسمه نقاله صنایع سیمان با کیفیت

اگر تسمه نقاله صنایع سیمان با کیفیت تولید شده باشد می بایست دارای مشخصات زیر باشد.

 • کار کردن بدون مشکل، لغزش و تغییر در میزان سرعت انتقال
 • عمر طولانی تر تسمه نقاله صنایع سیمان و غلطک آن
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید تسمه نقاله صنایع سیمان

تهران رابر صنعت نیز با توجه ویژه به موارد فوق اقدام به تولید انبوه تسمه نقاله صنایع سیمان با کیفیت کرده است و در عین حال دقت به میزان قیمت عرضه کالا در بازار را نیز فراموش نکرده است.

تهران رابر صنعت با ایجاد ساز و کار مناسب این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته و با حذف واسطه ها در عرضه کالا برای بازار های مصرفی، اقدام به خرید مستقیم تسمه نقاله صنایع سیمان کنید تا در میزان هزینه های مالی خود نیز صرفه جویی در خور توجه ای کنید.

تسمه نقاله اسپیرال چرخشی

تسمه نقاله اسپیرال چرخشی

تسمه نقاله اسپیرال چرخشی

تسمه نقاله اسپیرال چرخشی

نوار نقاله مدولار چرخشی و تسمه نقاله صاف

از تسمه نقاله اسپیرال چرخشی برای موارد ذیل استفاده می گردد:
۱-انتقال کالا در سطح افقی بین دو نقطه سالن تولید
۲-تسمه نقاله اسپیرال چرخشی آبچکان یا خشک کردن محصول در طی مسیر
۳-کنترل و تفکیک محصول