واشر کلینگریت

واشر کلینگریت

واشر کلینگریت یکی دیگر از انواع واشر های صنعتی تولیدی تهران رابر صنعت به شمار می رود.

واشر کلینگریت تولیدی تهران رابر صنعت علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا از قیمت مناسب و منصفانه نیز برخوردار است.

تهران رابر صنعت همواره عرضه کالاهای با کیفیت مناسب و تولید شده از مواد اولیه خالص و با کیفیت همراه با رعایت استاندارد های بین المللی روز دنیا را سرمشق و سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. واشر کلینگریت تهران رابر صنعت نیز از این امر مستثنی نبوده و بهترین دلیل اثبات این ادعا نیز کیفیت و قیمت مناسب واشر کلینگریت تهران رابر صنعت است.

واشر-کلینگریت-1

واشر کلینگریت چیست

در واقع واشرها وظیفه اتصالات میان دو شی را به عهده داشته که دارای انواع متفاوتی نیز هستند که این اختلاف در نوع مواد اولیه تولیدی و کاربرد آن ها متبلور می شود. واشر کلینگریت نیز  یکی از انواع این واشرها به شمار می رود که در واقع از جنس ورق نسوز کلینگریت تولید می شود.

واشر کلینگریت در میان مصرف کنندگان به عنوان یک واشر آب بندی کننده میان ۲ سطح محسوب می شود که دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

واشر کلینگریت-2

در زیر به برخی از ویژگی های موجود در واشر کلینگریت تهران رابر صنعت اشاره می کنیم.

برخی از ویژگی های واشر کلینگریت

  • مقاومت زیاد در محیط های با درجه حرارت بین ۳۰ تا ۵۵۰ درجه سانتیگراد
  • عدم درز هوا،آب،رطوبت و گاز
  • واشر کلینگریت از مقاومت بالایی در برابر فشار بین ۳۰ تا ۲۰۰بار برخوردار است.

واشر کلینگریت معمولا در هسته مرکزی لوازم موتوری قرار می گیرد  ۲۰۰ بار و این موضوع از واشر کلینگریت یک محصول پرفروش و پرکاربرد ساخته است.

شما می توانید با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت مناسب اقدام به خرید واشرکلینگریت تهران رابر صنعت کرده و بعد از رضایت کامل از این محصول، خرید آن را به همکاران خود نیز پیشنهاد کنید.

لازم به ذکر است هنگام خرید واشر کلینگریت  با توجه به نوع استفاده از این محصول می بایست موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.

  • گرید
  • اندازه و سایز
  • تعداد

اگر خواهان واشر کلینگریت با درجه مقاومت بالا در برابر فشار هستید. بهترین نوع واشر کلینگریت هزار است که بهترین نوع واشر کلینگریت موجود در بازار و مقاوم در برابر فشار بالا و همچنین دمای بالا به شمار می رود.